Dnia 18.01.2013 r. w Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Podlasiu, mia┼éo miejsce spotkanie integracyjne z okazji Dni Babci i Dziadka. Imprez─Ö wspó┼éorganizowali: Gminny O┼Ťrodek Kultury, Stowarzyszenie Ko┼éa Gospody┼ä Wiejskich w Podlasiu oraz Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Podlasiu,
Impreza spotka┼éa si─Ö z wielkim zainteresowaniem zarówno mieszka┼äców gminy ┼ü─ůck, jak i gmin s─ůsiednich i zgromadzi┼éa ona ponad sto osób. W┼Ťród atrakcji nale┼╝y wymieni─ç wyst─Öpy Zespo┼éu Dzieci Ziemi ┼ü─ůckiej, Gminnej Orkiestry D─Ötej oraz Duetu Z┼éotego Wieku. Po zako┼äczeniu cz─Ö┼Ťci artystycznej, wszystkich go┼Ťci zaproszono na s┼éodki pocz─Östunek, przygotowany przez Stowarzyszenie Ko┼éa Gospody┼ä Wiejskich w Podlasiu.
Podczas trwania uroczysto┼Ťci panowa┼éa wspania┼éa, rodzinna atmosfera a Dziadkowie i Babcie ┼Ťpiewali i ┼╝artowali razem ze swoimi wnukami. Wszyscy zgodnie uznali, ┼╝e takie wieczorki integracyjne s─ů wspania┼é─ů inicjatyw─ů i nale┼╝y je kontynuowa─ç w kolejnych latach.