8 czerwca 2013 roku w Gminnym Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu w Podlasiu odby┼éo si─Ö zako┼äczenie 45 Rajdu Chemików po Mazowszu P┼éockim. Uczestniczy┼éo w nim 200 osób. Byli to uczniowie szkó┼é p┼éockich wraz z opiekunami oraz cz┼éonkowie PTTK i Klubu Turystyki Kolarskiej.
Po przej┼Ťciu ok. 12 km m┼éodzie┼╝ odpoczywa┼éa w naszym Centrum i spo┼╝ywa┼éa gor─ůcy posi┼éek. W programie znalaz┼éy si─Ö gry i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (w tym konkurs wiedzy chemicznej), prezentacja zdj─Ö─ç z innych rajdów wraz z komentarzem, zwiedzanie Mini Muzeum Sztuki Ludowej oraz Galerii Sztuki, a tak┼╝e ognisko z pieczeniem kie┼ébasek. Po po┼éudniu m┼éodzie┼╝ w ┼Ťwietnych humorach odjecha┼éa do domów.