Pracujesz z m┼éodzie┼╝─ů?
Masz ciekawy pomysł na działania z młodymi?
Chcesz aplikowa─ç do konkursu „Równa─ç Szanse”?
Nie wiesz jak dobrze napisa─ç wniosek?

Przyjd┼║ na spotkanie!

W imieniu E┼éckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA i Fundacji "Fundusz Lokalny Ziemi P┼éockiej M┼éodzi Razem" serdecznie zapraszamy organizacje pozarz─ůdowe, w tym OSP, domy kultury oraz biblioteki na spotkanie informacyjno-szkoleniowe po┼Ťwi─Öcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równa─ç Szanse”, które odb─Ödzie si─Ö 2 pa┼║dziernika 2017 o godz. 11:00 w biurze Fundacji "Fundusz Lokalny Ziemi P┼éockiej M┼éodzi Razem", przy ul. 1 Maja 7c (sala konferencyjna II pi─Ötro).

W konkursie, o dotacj─Ö w wysoko┼Ťci do 8 500 z┼é, aplikowa─ç mog─ů fundacje, stowarzyszenia,  w tym tak┼╝e Ochotnicze Stra┼╝e Po┼╝arne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowo┼Ťci do 20 tysi─Öcy mieszka┼äców.
Dotacje przyznawane s─ů na pó┼éroczne dzia┼éania m┼éodych osób w wieku 13-19 lat, pochodz─ůcych ze wsi i miast do 20 tysi─Öcy mieszka┼äców. Aplikowa─ç mo┼╝na do 25 pa┼║dziernika br., a same projekty realizowane s─ů pomi─Ödzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku.
Celem Programu jest wyrównanie szans m┼éodych ludzi na dobry start w doros┼ée ┼╝ycie. Dzia┼éania realizowane w ramach projektu powinny wspiera─ç rozwój u m┼éodych ludzi z ma┼éych miejscowo┼Ťci, umiej─Ötno┼Ťci spo┼éecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i doros┼éym ┼╝yciu poprzez podnoszenie ich kompetencji spo┼éecznych, a tak┼╝e pasji i zainteresowa┼ä.

Operatorem ogólnopolskim programu jest Polska Fundacja Dzieci i M┼éodzie┼╝y. Od 2016 roku regionalnym operatorem w województwach: kujawsko-pomorskim, warmi┼äsko-mazurskim, podlaskim i mazowieckim jest E┼éckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl). Oprócz spotka┼ä informacyjno-szkoleniowych, oferujemy wsparcie doradcze poprzez telefon, e-mail, skype.

Informacji udzielaj─ů:

Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, rownacszanseelk@gmail.com, iwona@stopa.org.pl, skype: iwona.olkowicz

Paweł Wilk, tel. 796-538-105, pawelwilk8@o2.pl